Veretlenül áll az élen, megállíthatatlan a Napoli

2021.09.20.
Comments off
15 Views

Azzal, hogy az AC Milan döntetlent játszott, az AS Roma pedig kikapott a hétvégén, nagy lehetőség előtt állt az Udinese és a Napoli együttese is, a Serie A 4. fordulójának hétfői záró mérkőzésén.

A hazaiak egy győzelemmel pontszámban beérhették volna az Intert és a Milant, míg az egyedüli százszázalékos csapat, a Napoli két ponttal át is vehette volna a vezetést.

Luciano Spalletti fiai gondolták ezt komolyabban, mert a 24. percben Lorenzo Insigne szép emelésével megszerezték a vezetést (0-1).

A 35. percben egy nagyon szépen kidolgozott szabadrúgás-variáció után Amir Rrahmani fejelt közelről a hálóba (0-2). És ha nem lett volna egyértelmű a nápolyi fölény, az 52. percben Kalidou Koulibaly 15 méterről nagy gólt lőtt a bal felső sarokba (0-3)

A 0-4-es végeredményt a 84. percben Hirving Lozano állította be, miután tíz méterről védhetetlenül nyesett a bal felső sarokba.

Serie A, 4. forduló

Udinese – Napoli 0-4 (0-2)
gól: Insigne (24.), Rrahmani (35.), Koulibaly (52.), Lozano (84.)

Ahol a futball esze és szíve találkozik!

Válogatott írások a legjobbaktól.

Minden hónapban legalább 24 kiemelkedő színvonalú tartalom havi 990 forintért.
Próbáld ki 490 forintért az első hónapban!

Ahogyan szerzőgárdánk összetétele ígéri, a legkülönfélébb műfajokban, témákban jelennek majd meg szövegek: lesznek elemzések, interjúk, kisprózák, riportok, lesznek hazai és nemzetközi témák, adat- és véleményalapú cikkek egyaránt.

Tartsatok velünk minél többen, hogy együtt alakíthassuk, építhessük az új magyar futballújságot, amely leginkább az írások nívójával és egyediségével akar kitűnni! Fizessetek elő, olvassatok, kövessetek minket, vitatkozzatok velünk, adjatok ötleteket! Várjuk ebbe a közösségbe mindazokat, akiknek a futball csak egy játék, s mindazokat, akiknek a futball több mint egy játék.