MAGYAR KUPA 2021–2022, ADATBANK

2021.09.14.
Comments off
3 Views

A labdarúgó Magyar Kupa 2020–2021-es kiírásában a főtáblás küzdelmek 3. fordulójában kapcsolódtak be a sorozatba a legfelső két osztály klubjai. A finálét 2022. május 11-én rendezik meg a Puskás Arénában. Párosítás, időpontok, eredmények – adatbank. 

Ezért a trófeáért küzdenek a Magyar Kupában (Fotó: Török Attila)


Hirdetés

MOL MAGYAR KUPA

3. FORDULÓ (A LEGJOBB 32 KÖZÉ JUTÁSÉRT)

Szeptember 18., szombat:
14.30:
FC Dabas (NB III)–Szombathelyi Haladás (NB II)
15.00:
Vác FC (NB III)–Zalaegerszegi TE FC
15.00: Debreceni EAC (NB III)–Kisvárda
15.00: Komárom VSE (NB III)–Mezőkövesd
15.00: VLS Veszprém (NB III)–Debreceni VSC
15.00: UFC Gyömrő (megyei I.)–Paksi FC
15.00: Monor (NB III)–Csákvár (NB II)
15.00: Budaörs (NB II)–Vasas FC (NB II)
15.00: Jászberényi FC (NB III)–Balassagyarmati VSE (NB III)
15.00: BVSC-Zugló (NB III)–Iváncsa KSE (NB III)
15.00: Kelen SC (NB III)–Szeged-Csanád Grosics Akadémia (NB II)
15.00: Ceglédi VSE (NB III)–Kaposvári Rákóczi FC (NB III)
15.00: Csepel FC (BLSZ I.)–Szegedi VSE (megyei I.)
15.00: Mosonmagyaróvár (NB III)–ETO FC Győr (NB II)
15.00: VSK Tököl (megyei I.)–Teskánd KSE (megyei I.)
16.00: Pápai Perutz FC (NB III)–Budafoki MTE (NB II)
18.00: Tiszakécskei LC (NB II)–Újpest FC
18.00: SC Sopron (NB III)–Mol Fehérvár FC
18.00: Diósgyőri VTK (NB II)–Szentlőrinc (NB II)
18.00: Kazincbarcika SC (NB III)–Szolnoki MÁV FC (NB II)
19.00: Békéscsaba 1912 Előre (NB II)–Dorogi FC (NB II)
19.00: Tatabányai SC (NB III)–Soroksár SC (NB II)
Szeptember 19., vasárnap:
15.00: Sényő-Carnifex FC (NB III)–MTK Budapest
15.00: FC Hatvan (megyei I.)–Ferencvárosi TC
15.00: Bonyhád VLC (megyei I.)–Pécsi MFC (NB II)
15.00: BTE Felsőzsolca (megyei I.)–Kecskeméti TE (NB II)
15.00: Zalaszentgróti VFC (megyei I.)–III. Kerületi TVE (NB II)
15.00: Karancslapujtő KSE (megyei I.)–FC Nagykanizsa (NB III)
15.00: Sárosd NKSC (megyei I.)–ESMTK (NB III)
17.00: FC Ajka (NB II)–Gyirmót FC Győr
18.00: BFC Siófok (NB II)–Puskás Akadémia FC
18.00: Nyíregyháza Spartacus FC (NB II)–Budapest Honvéd, Balmazújváros

2. FORDULÓ (A LEGJOBB 64 KÖZÉ JUTÁSÉRT)

Augusztus 29., vasárnap
Gyulai Termál FC (megyei I.)–BVSC-Zugló (NB III) 0–3
Ibrány (megyei I.)–Vác FC (NB III) 0–1
Karcag (megyei I.)–Jászberényi FC (NB III) 2–3
Ménfőcsanak (megyei I.)–Tatabánya (NB III) 0–1
Móri SE (megyei I.)–Komáromi VSE (NB III) 1–3 
Semjénháza SE (megyei I.)–Tököl (megyei I.) 1–5
Ercsi Kinizsi (megyei I.)–Sárosd (megyei I.) 1–2
Gyöngyösi AK (megyei I.)–Felsőzsolca (megyei I.) 2–3
Karancslapujtő (megyei I.)–Monostorpályi (megyei I.) 2–1 – hosszabbítás után
Szabadszállás (megyei I.)–Gyömrő (megyei I.) 0–6

Augusztus 28., szombat
Balassagyarmat (NB III)
–Putnok VSE (NB III) 3–0
Tordas (megyei I.)–Iváncsa (NB III) 0–9
Heréd (megyei I.)–FC Hatvan (megyei I.) 0–4
Ráckeve (megyei II.)–FC Dabas (NB III) 1–4
Bonyhád (megyei I.)–Nagyatád (megyei I.) 2–2 – 11-esekkel 4–2
Ceglédi VSE (NB III)–Törökszentmiklós (NB III) 5–2
Csepel FC (megyei I.)–Bátaszék (megyei I.)  4–0
Hódmezővásárhely (NB III) –ESMTK (NB III) 0–2
Jánoshalma (megyei I.)–Monor (NB III) 0–6
Kadarkút (megyei I.)–FC Nagykanizsa (NB III) 0–4
Koroncó (megyei I.)–SC Sopron (NB III) 1–4
Perbál (megyei II.)–Teskánd (megyei I.) 1–4
Pécsvárad (megyei I.)–Kelen SC (NB III) 2–3
Sényő (NB III)–Tállya (NB III) 2–0
Szegedi VSE (megyei I.)–Dabas-Gyón (NB III) 2–1
Tarpa (megyei I.)–Debreceni EAC (NB III) 0–4
Zalaszentgrót (megyei I.)–Tihany (megyei I.) 3–1
Zsámbék (megyei I.)–Mosonmagyaróvári TE (NB III) 1–2
Kaposvári Rákóczi (NB III)–Bicske (NB III) 2–1
Kazincbarcika (NB III)–Hidasnémeti (NB III) 4–0

Augusztus 27., péntek
Balatonfüred (NB III)–Pápai Perutz (NB III) 0–1
Balatonalmádi (megyei I.)–Veszprém (NB III) 2–7

1. FORDULÓ

Augusztus 8., vasárnap
Pécsi VSK (megyei I.)–Iváncsa KSE (NB III) 1–5
Monostorpályi SE (megyei I.)–Berkenye SE (megyei I.) 4–2
Rakamazi Spartacus SE (megyei II.)–Heréd LC (megyei I.) 1–5
CSO-KI Sport (megyei I.)–Jászberényi FC (NB III) 4–5
Budai FC (megyei II.)–Tordas Fész (megyei I.) 0–2
Aqua-General Hajdúszoboszlói SE (NB III)–Balassagyarmati VSE (NB III) 1–4
BTE Felsőzsolca (megyei I.)–Salgótarjáni BTC (NB III) 0–0 – 11-esekkel 5–4
Jánoshalmi FC (megyei I.)–ESK Kiskundorozsma (megyei I.) 5–0
Albertirsai SE (megyei II.)–Karcagi SE (megyei I.) 0–1
Szarvasi FC 1905 (megyei I.)–ESMTK (NB III) 0–2
Koroncó KSSZE (megyei I.)–Szentantalfa NVSE (megyei I.) 5–2
Csornai SE (megyei I.)–Balatonfüredi FC (NB III) 2–4
Csolnoki SZSE (megyei II.)–SC Sopron (NB III) 1–10
Tanakajd TC (megyei II.)–Balatonalmádi SE (megyei I.) 1–7
Mosonszentmiklós SE (megyei II.)–Perbál SC (megyei II.) 0–7
Móri SE (megyei I.)–Femat Csesztreg (megyei I.) 7–3
Táplán SE (megyei I.)–Tatabányai SC (NB III) 0–11
Győrújbarát SE (megyei I.)–Pápai Perutz FC (NB III) 1–6
Úrkút SK (megyei I.)–Komárom VSE (NB III) 1–3
Majosi SE (megyei I.)–Pécsvárad SE R-Bus (megyei I.) 0–1
Ercsi Kinizsi SE (megyei I.)–Villány TC (megyei I.) 4–2
THSE-Szabadkikötő (megyei I.)–Kelen SC (NB III) 0–5
Balatonkeresztúr SK (megyei I.)–Bonyhád VLC (megyei I.) 1–2
Somogysárd SE (megyei I.)–FC Nagykanizsa (NB III) 2–3

Augusztus 7., szombat
MUN SE (megyei I.)–Csepel FC (megyei I.) 0–3
FC Hatvan (megyei I.)–Sajóbábonyi VSE (megyei I.) 2–1
Ráckeve VAFC (megyei I.)–Kalocsai FC (megyei I.) 1–0
Érsekvadkerti SE (megyei I.)–Karancslapujtő KSE (megyei I.) 3–4
Austria-J. Vásárosnamény (megyei I.)–Sényő-Carnifex FC (NB III) 0–7
Tüzépker-Derecskei LSE (megyei I.)–Gyöngyösi AK-Mátra-Beton (megyei I.) 1–4
Energia SC Gyöngyös (megyei I.)–Tállya KSE (NB III) 2–8
Debreceni EAC (NB III)–Tiszafüredi VSE (NB III) 3–1
Encs VSC (megyei I.)–Ibrány SE (megyei I.) 0–4
Eger SE (NB III)–Putnok FC (NB III) 1–2
Nagydobosi LSE (megyei II.)–Tarpa SC (megyei I.) 2–5
Csenger FC (megyei I.)–Kolorcity Kazincbarcika SC (NB III) 0–2
Vác FC (NB III)–Termálfürdő FC Tiszaújváros (NB III) 3–0
Cigánd SE (megyei I.)–Hidasnémeti VSC Polgári (NB III) 1–2
Szegedi VSE (megyei I.)–Füzesgyarmati SK (NB III) 3–2
Körösladányi MSK (megyei I.)–FC Dabas (NB III) 1–5
Jamina SE Békéscsaba (megyei I.)–Gyulai Termál FC (megyei I.) 1–6
Kiskőrösi LC (megyei I.)–Dabas-Gyón FC (NB III) 0–3
Fővárosi Vízművek SK (megyei I.)–Szabadszállási SE (megyei I.) 2–3
Tiszasziget SE (megyei I.)–BVSC-Zugló (NB III) 1–2
Ikarus BSE (megyei I.)–Hódmezővásárhelyi FC (NB III) 0–4
Algyő SK (megyei I.)–UFC Gyömrő (megyei I.) 1–4
Taksony SE (megyei I.)–Ceglédi VSE (NB III) 2–10
Monor (NB III)–Rákosmente FC (NB III) 1–0 – hosszabbítás után
Törökszentmiklósi FC (NB III)–BKV Előre (NB III) 2–0
Zsámbéki SK (megyei I.)–Lipót Pékség SE (megyei I.) 3–1
Tutitextil Körmend VSE (megyei II.)–Credobus Mosonmagyaróvár (NB III) 1–3
Jánossomorjai SE (megyei I.)–VLS Veszprém (NB III) 1–7
Technoroll Teskánd KSE (megyei I.)–Sárvár FC (megyei I.) 3–1
Abda SC-VVFK BAU (megyei I.)–Tihanyi FC (megyei I.) 3–6 – h. u.
FC Esztergom (megyei I.)–Zalaszentgróti VFC (megyei I.) 0–7
Haladás VSE-Zanati SE (megyei I.)–Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak (megyei I.) 1–4
Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő (NB III)–Kaposvári Rákóczi FC (NB III) 0–1 – h. u.
Sárosd NKSC (megyei I.)–Sport36 Komlói Bányász (megyei I.) 1–0
Semjénháza SE (megyei I.)–Balatoni Vasas SE (megyei I.) 1–0
Kadarkút VSK (megyei I.)–HR-Rent Kozármisleny (NB III) 3–2
Bátaszék SE (megyei I.)–Érdi VSE (NB III) 0–0 – 11-esekkel 7–6
Nagyatádi FC (megyei I.)–Dunaújváros (NB III) 2–2 – 11-esekkel 4–3
VSK Tököl (megyei I.)–Szepetnek SE (megyei I.) 2–1
Szekszárdi UFC (NB III)–Bicskei TC (NB III) 1–3

AZ EDDIGI GYŐZTESEK ITT OLVASHATÓK!

Eredeti cikk

Comments are closed.